Bestuur

Hieronder is een overzicht te zien van alle Bestuursleden van de Personeelsvereniging
‘’Smitten Heintje’’

Wilt u een vraag stellen aan een van de Bestuursleden dan kan dit door op de link te klikken die onder de naam staat. Als hierop geklikt wordt dan zal uw standaard e-mail programma geopend worden en kunt u een e-mail versturen naar de desbetreffende persoon.

Wilt u een algemene vraag stellen aan het bestuur doe dit dan onder het kopje ‘’Contact’’ hierboven in het menu.

  

   

Van links naar rechts zie je de volgende bestuursleden:

Bianca Litjens (Voorzitter), Geert Janssen (Secretaris & Penningmeester), Piet Raets (Bestuurslid), Bianca Camps (Bestuurslid), John Peeters (Bestuurslid), Geert Mulders (Bestuurslid), Maureen Bruno (Bestuurdlis), Erik Coenders (Bestuurslid), Dirk Baltissen (Webmaster)

Contactgegevens:

Bianca Litjens: bianca@smittenheintje.nl

Geert Janssen: geert@smittenheintje.nl

Piet Raedts: piet@smittenheintje.nl

Bianca Camps: biancac@smittenheintje.nl

John Peeters: john@smittenheintje.nl

Dirk Baltissen: dirk@smittenheintje.nl

Algemeen: bestuur@smittenheintje.nl